Reitingi

Šeit tiek attēloti paši aktīvākie un mērķtiecīgākie spēlētāji, kuri ir sakrājuši visvairāk punktus ikdienas Devil Square 6 pasākumā šajā nedēļā.

Top resets every Monday at 00:00 GMT+2:00 top leaders will receive prizes in the form of bonuses.

Devil Square reitings
#
Personāžs
Klase
Punkti
Bonusi
1 dvim4 Duel Master 45448866 15
2 IamSmile Duel Master 33402594 14
3 Dema Grand Master 29171244 13
4 zSpeciaL Duel Master 28819800 12
5 Dimania High Elf 28593462 11
6 GALATICOS Magic Gladiator 25938492 10
7 HaoKaKa Grand Master 25831128 9
8 Sm1nT Soul Master 21384132 8
9 Co0L Soul Master 20918844 7
10 7eleven High Elf 18709734 6
11 PajiLLon Grand Master 18027474 5
12 -MochA- Grand Master 17523330 4
13 MGWeed Duel Master 17394810 3
14 BERSERK Grand Master 17141070 3
15 TheHope Lord Emperor 15408246 3
16 Jesodi Magic Gladiator 15407700 3
17 Beydagi01 Soul Master 14446980 3
18 HelloCoBa Duel Master 14085918 3
19 ArkadE Magic Gladiator 13854810 3
20 -Drago Grand Master 13233954 2
21 VNDWxipdo Grand Master 13160586 2
22 Dominator Lord Emperor 13109724 2
23 Mazaa High Elf 12982590 2
24 Marg0 High Elf 12694860 2
25 Fulgrem Soul Master 12692442 2
26 Tswin Dark Lord 11909214 2
27 BestKiller Grand Master 11798280 2
28 InYrDream Magic Gladiator 11751318 2
29 BongBi Magic Gladiator 11546706 2
30 -0dyvan4ik Lord Emperor 11374056 2
31 BULKA Dark Lord 11175960
32 Dark Soul Master 11048862
33 Alariel High Elf 10557948
34 H4Anh Duel Master 10464762
35 HARMFUL Lord Emperor 10069140
36 SliverFang Soul Master 9943974
37 -OG- Duel Master 9740124
38 Hearts Duel Master 9708258
39 kostenn Soul Master 9668424
40 Flammie Lord Emperor 9645720
41 Atlas Grand Master 9536106
42 Fartu Lord Emperor 9400548
43 DLAka2020 Lord Emperor 9345630
44 Sephareon Duel Master 9320190
45 Staburags Dark Lord 9218346
46 WeedDL Dark Lord 8947170
47 SoloDL Dark Lord 8094828
48 Shumisz Grand Master 8088438
49 -Nam- Lord Emperor 7836822
50 PanMG Duel Master 7822530
51 BigToy Lord Emperor 7620864
52 zPlayBoyz Magic Gladiator 7531626
53 Magic001 Magic Gladiator 7524546
54 MGTheGioi Magic Gladiator 7473486
55 caitlyn High Elf 7402344
56 StarBlueSS Duel Master 7282536
57 Latvietis Lord Emperor 7264608
58 bundz Duel Master 7248636
59 P1nH High Elf 7224822
60 -Smile- Duel Master 7048650
61 BUTCHER High Elf 6921912
62 SeafareR Grand Master 6920568
63 Tuco Soul Master 6700152
64 -Lak- Duel Master 6679734
65 TheCHUsVN Duel Master 6570522
66 400kg Duel Master 6484650
67 Supern0vA Lord Emperor 6362508
68 13lueKull Magic Gladiator 6245202
69 Zaya Duel Master 6013194
70 Krwawa High Elf 6007290
71 MrsAvocado High Elf 5970960
72 -Lucifer- Lord Emperor 5953464
73 -Stealth- Grand Master 5924280
74 PsychoVN Grand Master 5919852
75 StasDL Lord Emperor 5766150
76 Neptune Soul Master 5643726
77 Infinity20 Duel Master 5643552
78 lMiesha Duel Master 5627664
79 Vodkka Soul Master 5531556
80 T62A Duel Master 5461488
81 BlizMG Duel Master 5435532
82 MGKinggame Duel Master 5088594
83 Fandorin Grand Master 5022912
84 Shtolz Grand Master 4986834
85 krippen Lord Emperor 4861866
86 CsRAY Blade Master 4795218
87 ROLA Duel Master 4680912
88 Live Duel Master 4596552
89 JIaHucTep Grand Master 4351098
90 Rigorson Soul Master 4319400
91 FataMare High Elf 4289898
92 Twinky Grand Master 4231980
93 AMGS63 Duel Master 4218402
94 vetxuoc Grand Master 4160916
95 PrizrakMG Magic Gladiator 4156458
96 Ivan Duel Master 4144302
97 -KabbaL- Grand Master 4034502
98 -Ares- Grand Master 3969690
99 prozet Lord Emperor 3942882
100 DuyMichael Grand Master 3895416