Reitingi

Šeit tiek attēloti paši aktīvākie un mērķtiecīgākie spēlētāji, kuri ir sakrājuši visvairāk punktus ikdienas Devil Square 6 pasākumā šajā menesī.

Tops tiek nomests pirmajā mēneša dienā 00:00 GMT+2:00 un reitinga līderi saņem balvas bonusu veidā.

Devil Square reitings
#
Personāžs
Klase
Punkti
Bonusi
1 camom Grand Master 128329062 100
2 JohnnyDepp Grand Master 115248072 90
3 KabbaL Lord Emperor 80308644 80
4 -Mope- Lord Emperor 74531712 70
5 MaGapbI4 Grand Master 61579200 60
6 CyCJluk Grand Master 61029288 50
7 Mangalor Grand Master 49025526 40
8 Xymeth Duel Master 45254604 30
9 rpbl3yH Grand Master 39958980 20
10 --Mutilate Grand Master 39879204 10
11 Quee Lord Emperor 26946270 10
12 Zanyda Lord Emperor 25709982 10
13 Esdeath Lord Emperor 24959424 10
14 Kenda High Elf 21382290 10
15 -SrGustavo Lord Emperor 16022484 10
16 SuperMariO Duel Master 15772944
17 Tarantino Magic Gladiator 14546628
18 Oriole Blade Master 13988040
19 Ramzes666 Grand Master 13859658
20 AVGAN Grand Master 13170372
21 FUNERAL Duel Master 12781176
22 Evgewka Grand Master 12257184
23 OzzZ Duel Master 11170518
24 masyane4ka Grand Master 11037072
25 GoldenFLY High Elf 10781070
26 ukureni1 Grand Master 10571760
27 Verxatura Soul Master 9570126
28 OMyT Grand Master 9017232
29 -ReDo High Elf 8527734
30 CbIPOK High Elf 7890582
31 -BOSS-- Duel Master 7398294
32 Unb3atable Duel Master 7050444
33 Bagira High Elf 7020150
34 Inspektor Blade Master 6020220
35 APJIEKIN Soul Master 5736420
36 ApOnGold Lord Emperor 5496810
37 37WI Grand Master 5030808
38 EvilDeath Magic Gladiator 4746156
39 -MooN- Grand Master 4653660
40 KaPblTo Lord Emperor 4644876
41 Resonance Lord Emperor 4201278
42 -Instinct- Grand Master 4146432
43 Patricia Duel Master 3467130
44 Player Grand Master 3135918
45 -LiTMaNeN- Grand Master 2988342
46 Articice Grand Master 2893782
47 NASEKOMOE Grand Master 2843676
48 MuKoJIKa Duel Master 2826738
49 KapguHaJI Grand Master 2697186
50 Huntress High Elf 2656842
51 Ananasik High Elf 2185410
52 Ripster Grand Master 2135814
53 jojo Soul Master 2128098
54 FightorDie Grand Master 2057946
55 EEELLLFFF Duel Master 2046072
56 -SunRise- Duel Master 1965936
57 Imbover Grand Master 1802802
58 izverg Duel Master 1650462
59 Alkawonok Soul Master 1502106
60 OuKiE Grand Master 1378602
61 Prodigy Blade Master 1366056
62 -LouiE- Duel Master 1345710
63 -Ego1st- Duel Master 1237158
64 ff15 Soul Master 1205322
65 AleN Soul Master 1172586
66 Borovickiu Grand Master 1156578
67 Sullivan Duel Master 1136364
68 Kiber Magic Gladiator 1119276
69 TomShelby Lord Emperor 1091214
70 Ublyudok Magic Gladiator 1022676
71 -NeZoX- Lord Emperor 946770
72 OzzzY Lord Emperor 926712
73 vasiok97 Soul Master 868446
74 ShiBa Soul Master 823050
75 Skorp Blade Master 806142
76 ASCENDING Duel Master 806040
77 FJlAKOH Duel Master 800730
78 Obi-Wan Lord Emperor 796752
79 MoonCat High Elf 795684
80 Vampaya Soul Master 745302
81 m9sorybka Muse Elf 736500
82 Geralt Grand Master 704496
83 FATALYTY High Elf 704064
84 -6paToK- Lord Emperor 678870
85 Fenax Blade Knight 638730
86 6ala6ol Magic Gladiator 621012
87 Fcuk1T Blade Master 541314
88 IngeneR Grand Master 394350
89 whitewind Soul Master 374718
90 HectoR Blade Knight 291198
91 Frog Magic Gladiator 290106
92 Azzazell Grand Master 209868
93 -X-A-M- Blade Master 151728
94 elefant Soul Master 128028
95 Dragonfly Blade Master 127332
96 Shinigami Blade Knight 61482