Reitingi
Master Origin Mega Empire Deus Extreme

Šeit tiek attēloti paši aktīvākie un mērķtiecīgākie spēlētāji, kuri ir sakrājuši visvairāk punktus ikdienas Devil Square 6 pasākumā šajā menesī.

Tops tiek nomests pirmajā mēneša dienā 00:00 GMT+2:00 un reitinga līderi saņem balvas bonusu veidā.

Devil Square reitings
#
Personāžs
Klase
Punkti
Bonusi
1 -Bonjour- Grand Master 48200742 100
2 Glayd Grand Master 40923834 90
3 masyane4ka Grand Master 36489834 80
4 groit Grand Master 32021760 70
5 Blum4ik Grand Master 23848908 60
6 Lebovsky High Elf 17885430 50
7 -MaLdiTo- Blade Master 17655726 40
8 CbIPOK High Elf 16035564 30
9 Azzazell Grand Master 15481326 20
10 Krimskiu Grand Master 15373788 10
11 FightorDie Grand Master 15103266 10
12 -BOSS-- Duel Master 14228070 10
13 maxsteel Lord Emperor 13614012 10
14 ForWarD Grand Master 13593666 10
15 WhatAHell Grand Master 11309544 10
16 KabbaL Lord Emperor 10864494
17 blondin Grand Master 10637814
18 SMoky Grand Master 10268766
19 m9sorybka High Elf 10028160
20 TomShelby Lord Emperor 9902022
21 MukcTypKa Duel Master 9660180
22 Tw1x Grand Master 9358152
23 Time2Sex Duel Master 9340266
24 Joystick Duel Master 8811960
25 AVGAN Grand Master 7283796
26 Ramzes666 Grand Master 7237164
27 Wili Lord Emperor 6941712
28 z0lik Grand Master 6684234
29 SuperMariO Duel Master 6634890
30 -TuMoH- Duel Master 6248472
31 -BDSM- High Elf 6206640
32 izverg Duel Master 5116464
33 ExPro Grand Master 3905880
34 -MooN- Grand Master 3888384
35 TipaGribu Grand Master 3728754
36 KapguHaJI Grand Master 3655584
37 Mercurial Duel Master 3434298
38 saba11 Grand Master 3010152
39 -SrGustavo Lord Emperor 2820030
40 DarkCom Grand Master 2813532
41 -Dark- Duel Master 2476368
42 SaveM Lord Emperor 2360358
43 Doomy Blade Master 2246628
44 Liminxo Grand Master 2212758
45 LOkosta Lord Emperor 1976298
46 Odal Lord Emperor 1955790
47 Ever Blade Master 1950060
48 -ooOps Lord Emperor 1898778
49 FJlAKOH Duel Master 1804620
50 Player Grand Master 1613058
51 Oriole Blade Master 1524642
52 Time2War Blade Master 1447644
53 Dragonfly Blade Master 1440216
54 -6paToK- Lord Emperor 1372110
55 Tpe3BocTb Grand Master 1356912
56 rpbl3yH Grand Master 1242594
57 Xymeth Duel Master 1237878
58 Arow Grand Master 1213992
59 npeLecTb Lord Emperor 1186656
60 Morph Lord Emperor 1086456
61 MiaKhlifa Muse Elf 1045506
62 jojo Soul Master 1042284
63 AndreyK Lord Emperor 1032726
64 MiaKhalifa High Elf 1013784
65 -DoubleTop Lord Emperor 982602
66 Keeperr Blade Knight 980634
67 MEGAS Lord Emperor 936630
68 KONUNG Blade Master 934002
69 Greta High Elf 816858
70 Tec-n9ne High Elf 734562
71 SRT8 Blade Master 596700
72 Deutscher Duel Master 510894
73 -I3adI3oy- Blade Master 448686
74 SOFKOCMOC Blade Master 392550
75 Dyn4ik Grand Master 349380
76 -ExPro- Blade Master 338376
77 KoJIxo3 Blade Master 330216
78 -Raazer- Blade Master 320436
79 PHDarkLord Lord Emperor 318624
80 Magnitola High Elf 274524
81 AafriKka Grand Master 59916