Reitingi

Šeit tiek attēloti paši aktīvākie un mērķtiecīgākie spēlētāji, kuri ir sakrājuši visvairāk punktus ikdienas Devil Square 6 pasākumā šajā menesī.

Tops tiek nomests pirmajā mēneša dienā 00:00 GMT+2:00 un reitinga līderi saņem balvas bonusu veidā.

Devil Square reitings
#
Personāžs
Klase
Punkti
Bonusi
1 Hearts Grand Master 111615702 100
2 blondin Grand Master 89863398 90
3 Ramzes666 Grand Master 47542362 80
4 Xaxa Grand Master 43113234 70
5 UberGazz Grand Master 37215612 60
6 OMyT Soul Master 36608802 50
7 FJlAKOH Duel Master 33812172 40
8 aylEm- Duel Master 28575498 30
9 KoMnPeS Grand Master 28252980 20
10 -Lipton- High Elf 21466758 10
11 asKe Grand Master 18065604 10
12 YenBien Duel Master 16519062 10
13 TAHKuCT Lord Emperor 16332996 10
14 WhiteKing Lord Emperor 13239570 10
15 bobasSM Grand Master 12675972 10
16 Abiona High Elf 11220420
17 AlakAzAM Grand Master 11134242
18 Krimskiu Grand Master 11095008
19 GoodNight Grand Master 9783402
20 Cheerful Grand Master 8803332
21 Kirra High Elf 8800866
22 Settler Lord Emperor 8345016
23 -M13X- Grand Master 6889296
24 -LiTMaN- Grand Master 6228114
25 z0lik Grand Master 6052944
26 SexyElf High Elf 5841630
27 Adrenalin4 Grand Master 5490732
28 YenGettE High Elf 5064438
29 Degradav3s Grand Master 5006568
30 BienYen Grand Master 4956408
31 ZevS12 Lord Emperor 4598232
32 -AMYR- Blade Master 4460904
33 WhiteLord Grand Master 4348812
34 Geralt Grand Master 4303662
35 JohnTerry Magic Gladiator 3992736
36 BacuJIucK Duel Master 3886782
37 CyCJluk Grand Master 3672444
38 BEPTYXAi Lord Emperor 3662346
39 Cross Grand Master 3615684
40 Myxo6oukA Grand Master 3432588
41 Victor Lord Emperor 3354264
42 AMON-RA Grand Master 3066132
43 AzonicMG Magic Gladiator 3041292
44 JeHe4eK Soul Master 2827464
45 Immortal Grand Master 2821266
46 npeLecTb Lord Emperor 2702484
47 -Alpine- Blade Master 2629446
48 Cpakare3 Grand Master 2553204
49 ExPro Grand Master 2411274
50 MosCow Soul Master 2251098
51 gradusnik Lord Emperor 2235510
52 Dumitra High Elf 2155860
53 XuTMAN Duel Master 2031492
54 AgNeS High Elf 1960938
55 HepBHbIu Duel Master 1927404
56 kizla Grand Master 1912878
57 Chemp Blade Master 1873356
58 gardemarin Grand Master 1841754
59 -Happy- Blade Master 1721844
60 CrazyElf Muse Elf 1715934
61 -Ego1st- Duel Master 1684254
62 MaHqapuHa Muse Elf 1666194
63 PASKUDINA Grand Master 1645206
64 Valkiria Muse Elf 1626906
65 FirsT High Elf 1516374
66 xGAZx Grand Master 1485690
67 Nightwing- Grand Master 1462692
68 Chikichiki High Elf 1462386
69 SuperMariO Duel Master 1459056
70 Malibu-Inc Duel Master 1458942
71 GoodEvil Grand Master 1435572
72 Aspire High Elf 1397202
73 Wili Lord Emperor 1369506
74 AleckX Magic Gladiator 1272426
75 Tarantino Magic Gladiator 1259772
76 -Evil- Duel Master 1231572
77 Bagira Muse Elf 1190688
78 ARRLINDA High Elf 1182834
79 Drowranger Muse Elf 1160286
80 Kataleea High Elf 1158858
81 MrHouser Grand Master 1123956
82 Unb3atable Duel Master 1101744
83 Magik Duel Master 1081458
84 Korvalan Grand Master 1010544
85 -Greeb- Lord Emperor 865446
86 Prodigy Blade Master 860148
87 MGkila Duel Master 838554
88 -Redh0rse- Lord Emperor 644916
89 Hillary Soul Master 640512
90 -z1- Duel Master 576564
91 nas75 High Elf 566502
92 Wowow Soul Master 559524
93 inside Duel Master 522900
94 MrPer4ik Duel Master 424020
95 Warrior Blade Master 379260
96 3aPa3a High Elf 359814
97 ProGlot Lord Emperor 305808
98 ENIGMA Blade Master 292914
99 CraZy High Elf 154080
100 -Quattro- Lord Emperor 150240