Reitingi

Šeit tiek attēloti paši aktīvākie un mērķtiecīgākie spēlētāji, kuri ir sakrājuši visvairāk punktus ikdienas Devil Square 6 pasākumā šajā menesī.

Tops tiek nomests pirmajā mēneša dienā 00:00 GMT+2:00 un reitinga līderi saņem balvas bonusu veidā.

Devil Square reitings
#
Personāžs
Klase
Punkti
Bonusi
1 FoXsTeeL Duel Master 123992256 100
2 infestor Grand Master 114188424 90
3 BlackDjek Grand Master 86790198 80
4 whisperer Soul Master 74805030 70
5 absolutely Soul Master 71389596 60
6 Heddin Grand Master 71152962 50
7 Diatlov Soul Master 67933692 40
8 -PsixGM- Grand Master 65796852 30
9 PAXAHsm Grand Master 53122260 20
10 baseness Soul Master 53056242 10
11 RO3A High Elf 49768764 10
12 imminence Soul Master 46870488 10
13 iYourEyes Duel Master 42265884 10
14 Ryzen2 Soul Master 34066962 10
15 KabuL Grand Master 28384662 10
16 -TheEagle- Duel Master 25697010
17 bogdanius Grand Master 23786112
18 Storm8890 Grand Master 22566438
19 -ShpioN- Lord Emperor 21849864
20 BEPTEP Lord Emperor 18871548
21 Namchiik Grand Master 16794642
22 -Compadre- Grand Master 16551690
23 west12 Grand Master 16137252
24 kucer Duel Master 15621150
25 -LuckyBoy- Grand Master 14884272
26 TechDude Magic Gladiator 12378600
27 -meth0d- Grand Master 12141864
28 KpoCoBka Soul Master 11949570
29 maliw Grand Master 11700906
30 Laopan2020 Grand Master 10860780
31 NikTesla Magic Gladiator 9794838
32 LgOd Grand Master 9685182
33 Frida High Elf 9633774
34 VENOMpwp Soul Master 9480000
35 slayer1 Duel Master 9284718
36 QayveR Grand Master 9224730
37 -Novello- Grand Master 9159714
38 sinelf High Elf 9108246
39 UtopiaShow Muse Elf 9007392
40 Jo-BlacK Grand Master 8999376
41 Brillik Soul Master 8652750
42 otrok Duel Master 8481846
43 BLACKmagik Soul Master 8185074
44 SalaMoon Lord Emperor 8040870
45 Sardelka Grand Master 7911006
46 Mardelka Duel Master 7603572
47 Izumrudik High Elf 6798768
48 Rizen3 Soul Master 6470220
49 NikolashA Lord Emperor 6118026
50 ZDAROVA Duel Master 5795718
51 MrBoogie Duel Master 4978746
52 Scorp5781 Grand Master 4796106
53 Sayori High Elf 4729746
54 EEelf High Elf 4671114
55 AzeKill Duel Master 4573176
56 zmejka Grand Master 4564668
57 V1NS Grand Master 4298154
58 DajaVu High Elf 4217514
59 ytka Grand Master 3991866
60 Mannheim Magic Gladiator 3777666
61 Maksud Magic Gladiator 3626850
62 Deduwka Lord Emperor 3616626
63 Stokholm Soul Master 3615864
64 Stanislav Soul Master 3584844
65 Saarburg Soul Master 3472764
66 Mainz Magic Gladiator 3414174
67 Munningen Magic Gladiator 3275352
68 VORDEX Duel Master 3110748
69 BaJleT Grand Master 2830446
70 DoGiNaR Duel Master 2787210
71 eodaica3 High Elf 2777256
72 Alkahano Grand Master 2717148
73 KoJlduN Grand Master 2647758
74 Leito13 Duel Master 2545422
75 -RiKoWET- High Elf 2514420
76 Weelbee Duel Master 2506332
77 eRMG Magic Gladiator 2485848
78 brokli Grand Master 2454432
79 AndyZ Blade Master 2413908
80 KaFel Magic Gladiator 2384370
81 4ervonec Grand Master 2370990
82 ByJlo4ka Soul Master 2327610
83 ZVEZDA4ET Soul Master 2309574
84 kuIam Grand Master 2221272
85 deathsol Duel Master 2214804
86 -Clyde- Blade Master 2171724
87 Hypnoise Grand Master 2141406
88 taranb Magic Gladiator 2097834
89 Suflen Grand Master 2050596
90 NoxY High Elf 2043708
91 llllllnuXa Soul Master 1959924
92 nepcuk5 Magic Gladiator 1858464
93 methylamin Soul Master 1846404
94 GutaliN Grand Master 1839678
95 BlacKFronT Soul Master 1700568
96 wssd Soul Master 1672452
97 A1aKazaM Dark Lord 1647210
98 100000 Magic Gladiator 1632756
99 gegMa3au Grand Master 1503084
100 RayM Grand Master 1444668