Reitingi

Šeit tiek attēloti paši aktīvākie un mērķtiecīgākie spēlētāji, kuri ir sakrājuši visvairāk punktus ikdienas Devil Square 6 pasākumā šajā menesī.

Tops tiek nomests pirmajā mēneša dienā 00:00 GMT+2:00 un reitinga līderi saņem balvas bonusu veidā.

Devil Square reitings
#
Personāžs
Klase
Punkti
Bonusi
1 1970 Grand Master 187900710 100
2 Buritto Grand Master 97071648 90
3 --JuRzAn-- Grand Master 89435802 80
4 Storm8890 Grand Master 87271092 70
5 -Sandman- Grand Master 83962236 60
6 J117 Grand Master 72651852 50
7 ZoLTaN Grand Master 72581562 40
8 1978 Grand Master 65056080 30
9 SalaMoon Lord Emperor 61649778 20
10 MixtUp Grand Master 51776826 10
11 --X-A-M-- Duel Master 44963544 10
12 Izumrudik High Elf 35462922 10
13 DeniM Grand Master 34309332 10
14 pauk2 Duel Master 31276524 10
15 otrok Duel Master 25747374 10
16 riba2 Duel Master 24986034
17 BaJleT Grand Master 24676914
18 ovod2 Duel Master 24416424
19 KlSsDL Lord Emperor 23055390
20 bogdanius Grand Master 22830210
21 karma2 Duel Master 22042794
22 Buld0zeR- Lord Emperor 21902064
23 Zverj Lord Emperor 21841818
24 -Compadre- Grand Master 21508674
25 PercyJack Duel Master 19309206
26 Makin2000 Grand Master 17772558
27 Ob1to Duel Master 17090766
28 iYourEyes Duel Master 16211652
29 -Sapphire- Lord Emperor 16011540
30 Triadaa Lord Emperor 15947118
31 bytopdl Lord Emperor 14497728
32 Wanderer Lord Emperor 13819140
33 -ShpioN- Lord Emperor 13012452
34 Joske Dark Lord 11802234
35 -RiKoWET- High Elf 11774802
36 coffee3 Soul Master 11756436
37 -LegenDa- Grand Master 11183166
38 --FoFaN-- Grand Master 11087274
39 glist2 Duel Master 10825218
40 NOvArIk Duel Master 10510644
41 Sardelka Grand Master 10073436
42 Heddin Grand Master 9800940
43 haot1c High Elf 8775774
44 Mardelka Duel Master 8615244
45 Clyde Duel Master 8370246
46 -Priest- Grand Master 8352006
47 Yenn High Elf 8042652
48 coffee5 Magic Gladiator 8039922
49 -Hypnose- Grand Master 7961910
50 NaMsHuD Lord Emperor 7561806
51 Martini High Elf 7495056
52 -meth0d- Grand Master 7281246
53 Y3ypnamop Grand Master 7174872
54 Frida High Elf 7079208
55 vol6ebnik Grand Master 6790662
56 SlyBoots Lord Emperor 6414564
57 cukurrrrr Soul Master 6382356
58 JIuca High Elf 6193410
59 CrazyDog Soul Master 5442708
60 -PsixGM- Grand Master 5288466
61 slayer1 Duel Master 5202588
62 Dobrjk Grand Master 4962246
63 -Buldozer- Lord Emperor 4663218
64 ProFast Blade Master 3954738
65 PAXAHsm Grand Master 3950898
66 Xanzo14 Soul Master 3811686
67 KingpinUA Soul Master 3446430
68 sinelf High Elf 3374280
69 -Totosha- Grand Master 3340830
70 cutofumind Blade Master 2983932
71 Rubick Grand Master 2946540
72 Ch1per Duel Master 2930364
73 zoli2 Grand Master 2924742
74 ZVEZDA4ET Soul Master 2806758
75 GreenApple Grand Master 2680218
76 -MAWINA- High Elf 2640996
77 Scorp5781 Grand Master 2576214
78 3uMaaa Soul Master 2300076
79 SeaBass Lord Emperor 2272614
80 Morph Grand Master 2124066
81 ZIMMMER Duel Master 2082336
82 coffee1 Muse Elf 2076450
83 danidy Blade Master 2006760
84 Bahamas Soul Master 1939836
85 KpoCoBka Soul Master 1838232
86 KabuL Grand Master 1820922
87 FaceMan Blade Master 1719060
88 Rizen3 Soul Master 1692678
89 BHuMAHuE Duel Master 1673538
90 Chherry Duel Master 1672704
91 PaKoBuHa High Elf 1634892
92 YokoKo Grand Master 1634214
93 Namchiik Grand Master 1597818
94 Baboon Soul Master 1535742
95 Rec0rDick Grand Master 1531710
96 KycMaH Blade Master 1500684
97 GalaxyJ8 Duel Master 1458924
98 pelemenu Soul Master 1447080
99 SkyBeT High Elf 1413840
100 Sabath Grand Master 1401978