Reitingi
Master Origin Mega Empire Deus Extreme

Šeit tiek attēloti paši aktīvākie un mērķtiecīgākie spēlētāji, kuri nogalināja visvairāk monstrus spēlē.

Labākie mednieki
#
Personāžs
Klase
Monstri
1 TheKing Grand Master 11252105
2 Noobsaybot Blade Master 10709912
3 Gragora Grand Master 10230085
4 Moderator Duel Master 9388887
5 -Z-L-O- Grand Master 9071814
6 scuko Lord Emperor 8828887
7 Scizo Grand Master 8733135
8 TWITTER Dark Lord 8636562
9 -MORBIUS- Grand Master 8550193
10 nonJlaBok Duel Master 8326363
11 Swipe Lord Emperor 7444411
12 manthau Duel Master 7384410
13 -Mozart- Lord Emperor 7169538
14 6i6iVN High Elf 6937026
15 -Cheloo- Lord Emperor 6936892
16 MoonLight Soul Master 6931530
17 Ble4ch Lord Emperor 6715381
18 -An0ther- Grand Master 6571450
19 -n1ce- Duel Master 6480954
20 Olympiacos Grand Master 6320404
21 buffpro High Elf 6256567
22 Genius-A- Duel Master 6118097
23 SonGR Duel Master 5859060
24 KrausE Lord Emperor 5704849
25 Nameless Grand Master 5691555
26 Koza4okDL Lord Emperor 5633391
27 LeshaBK Blade Master 5614683
28 TieuLyTu Duel Master 5537269
29 Kalvin High Elf 5529714
30 Wampella Blade Master 5512023
31 -MoRTReD- Lord Emperor 5470420
32 1102 Blade Master 5421531
33 BILLY Duel Master 5358096
34 xerox Duel Master 5286059
35 JustFeel Duel Master 5180864
36 d0k3r0k Blade Master 5180306
37 Rezak Lord Emperor 5101940
38 LiangPeng Grand Master 5095422
39 MrKaKa Grand Master 4965106
40 MoRTReD Duel Master 4946477
41 VanBuuren Grand Master 4944939
42 WizMatik Grand Master 4888770
43 MasterYoda Grand Master 4794177
44 Maximum Grand Master 4753352
45 Xpystik Grand Master 4715516
46 BparHapoga Grand Master 4635336
47 Kloun1 Dark Knight 4561443
48 BossBBQ Blade Master 4559541
49 Redo Muse Elf 4422247
50 Abram Lord Emperor 4401348
51 Trigger Blade Master 4357127
52 RastaMan Blade Master 4284574
53 Shroud High Elf 4248736
54 shizO Grand Master 4214156
55 Eternal Grand Master 4172888
56 GeeTay Lord Emperor 4137277
57 Bossssssss Grand Master 4055154
58 Shark1 Blade Master 4051557
59 -SKY- High Elf 3932134
60 ZZippO Duel Master 3918473
61 Armen Blade Master 3894903
62 hiheloo007 Dark Knight 3894596
63 Shark3 Duel Master 3879839
64 LasVegaS Blade Master 3829878
65 llGunnerll Lord Emperor 3826780
66 TrumDL Lord Emperor 3806434
67 Gojo Grand Master 3805786
68 MrRuby Duel Master 3761854
69 HuTpO Grand Master 3720802
70 -KOCMOC- Grand Master 3704526
71 Weiss Blade Master 3670602
72 -Hyena- Duel Master 3639433
73 zohhan Grand Master 3619326
74 GauVn Blade Master 3598807
75 MUZHIKOV Duel Master 3578624
76 Elizum Grand Master 3576851
77 W1zarD Grand Master 3574749
78 DeNnY Grand Master 3530834
79 DKDKNY Blade Knight 3476116
80 BlueMaN Blade Knight 3447756
81 zmeysmail Grand Master 3432579
82 -14KapaT- Lord Emperor 3388893
83 GraKast High Elf 3388677
84 pohooyou Grand Master 3345186
85 Doughnut Lord Emperor 3329773
86 Mghifi Duel Master 3311211
87 MormegiL Blade Knight 3280951
88 LexusLx600 Blade Master 3227974
89 Steven Duel Master 3203579
90 Shark4 Lord Emperor 3198841
91 Sender Grand Master 3194895
92 Shinobi Duel Master 3180058
93 bahamut Grand Master 3174507
94 BoBo Duel Master 3159468
95 MyAnh Grand Master 3150372
96 Perseus Grand Master 3149942
97 pupok Dark Knight 3140774
98 Myrto High Elf 3098291
99 erfref Elf 3094099
100 byMOKPblu Grand Master 3088926