Reitingi
Master Origin Mega Empire Deus Extreme

Šeit tiek attēloti paši aktīvākie un mērķtiecīgākie spēlētāji, kuri nogalināja visvairāk monstrus spēlē.

Labākie mednieki
#
Personāžs
Klase
Monstri
1 lmperator Grand Master 18374711
2 Cheff Grand Master 17059831
3 PHaNToR Grand Master 15765713
4 1000VND Blade Master 15229060
5 referal012 Dark Knight 14760028
6 ElProblema Grand Master 14748296
7 GoBlin Blade Master 14564579
8 Merix Grand Master 14037656
9 MrPer4ik Duel Master 13457071
10 MidilackY Grand Master 12791956
11 BOEING Lord Emperor 12425952
12 -50Cent- Grand Master 12410560
13 1stVN-TP Duel Master 12326172
14 DimK Grand Master 12320966
15 Krju4ok Blade Master 11980672
16 HACEK0M0E Grand Master 11930739
17 EVRO Lord Emperor 11857722
18 ZzEvilzZ Grand Master 11591758
19 MON5TER Blade Master 11525038
20 ROKKO Blade Master 11267790
21 Kryfear Duel Master 11206952
22 1StVN-113 Blade Master 10981390
23 -Aluf- Lord Emperor 10755917
24 AMCDollar Blade Master 10594394
25 -BiGBoSS- Lord Emperor 10373325
26 Kynep Grand Master 10265353
27 Sovest Duel Master 10183338
28 Torn Lord Emperor 10140004
29 Crash Lord Emperor 10128048
30 -GoD- Grand Master 10097543
31 Chick High Elf 10025228
32 ALP1NE Grand Master 10016228
33 Vaporizer Soul Master 9952877
34 Zill2 Grand Master 9922056
35 SAGEAM Soul Master 9898411
36 VNSmilee Grand Master 9882185
37 KuLaK Duel Master 9718675
38 KickAss Blade Master 9668014
39 Ronnydmg Grand Master 9636548
40 BlackWolf Grand Master 9348435
41 BK-TOM Blade Master 9314997
42 Mike Grand Master 9248838
43 ava7anche Grand Master 9212269
44 ControL Lord Emperor 9100563
45 Arta High Elf 9088015
46 UnderCut Magic Gladiator 9069839
47 TaPaHTyL Grand Master 8992965
48 outcast Soul Master 8951283
49 Firentin Blade Master 8789741
50 -AJIEKC- Lord Emperor 8789700
51 PeSam Muse Elf 8706374
52 Erebus Lord Emperor 8690264
53 Grendaizer Lord Emperor 8664680
54 r41z Duel Master 8660939
55 WkeT Lord Emperor 8644416
56 Versace Duel Master 8605827
57 Agranom Grand Master 8533305
58 Kristy High Elf 8469108
59 Proximo Duel Master 8331094
60 MexaHu3M Grand Master 8159389
61 Wizzler Grand Master 8129413
62 -shunter- Duel Master 8085822
63 VitaL Lord Emperor 8034177
64 TePPoPuCT Grand Master 7990118
65 Force Blade Master 7977515
66 FourTwenny Duel Master 7936903
67 BaLTaZaR Lord Emperor 7887545
68 -Wasabi- Grand Master 7730698
69 Nemiroff Grand Master 7647925
70 ElfAE Muse Elf 7611906
71 pishuks Duel Master 7605936
72 LalLKA Lord Emperor 7587419
73 OkLaLaLa Grand Master 7569420
74 Zubik Blade Knight 7527925
75 KolGan Duel Master 7517824
76 BlizcranK High Elf 7489720
77 -OG- Duel Master 7362535
78 Pasqda Grand Master 7344201
79 HuDiNiS Duel Master 7337711
80 Qopdiva High Elf 7336935
81 Kaido Grand Master 7299396
82 eternaL Blade Master 7229709
83 4ainik Grand Master 7162204
84 Murder Grand Master 7152500
85 Elve145644 Elf 7119563
86 DiMoNi4 Grand Master 7088737
87 Zlapa Muse Elf 6955465
88 Durael Grand Master 6878653
89 GrayHawk High Elf 6818127
90 ITEMMMMM Magic Gladiator 6768159
91 Nexus High Elf 6673432
92 BorisJNS Lord Emperor 6669333
93 Stupor Dark Lord 6601526
94 djonja Grand Master 6574418
95 Fokys Grand Master 6460276
96 SongVeDem Blade Master 6457184
97 Yu-Gi-Oh Lord Emperor 6427105
98 TuGa Magic Gladiator 6426136
99 ReDLeDY Elf 6371612
100 Kaioz Grand Master 6352595